Ważne infomracje


 1. CDS zwiedzać można wyłącznie z przewodnikiem.

 2. Zwiedzanie rozpoczyna się punktualnie, o pełnych godzinach i trwa w pełnej wersji 2 godziny zegarowe. Należy pojawić się na miejscu kwadrans wcześniej.

 3. Wszyscy, którzy płacą za bilet ze zniżką, są zobowiązani do okazania w kasie legitymacji lub karty uprawniającej do zakupu biletu ulgowego.

 4. Jeżeli grupa liczy więcej niż 25 osób lub jest to grupa szkolna, która planuje wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, należy dokonać rezerwacji telefonicznej.

 5. Możliwość zakupu biletu przez internet jest udostępniana w miesiącu poprzedzającym termin rezerwacji i blokowana na 2 dni przed datą zwiedzania. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt i rezerwację telefoniczną pod numerem 13 444 00 31.

 6. W razie pytań i wątpliwości oraz w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 13 444 00 31.

 7. Jaki wybrać bilet?

  Bilet normalny 42 zł od osoby – dorośli i młodzież po ukończeniu 14 roku życia

  Bilety ulgowe :

  Bilet rodzinny – 35 zł od osoby - (rodzice/ opiekun prawny z dziećmi między 5 a 14 rokiem życia)

  Bilet dla emerytów – 35 zł od osoby

  Bilet dla osób z orzeczoną grupą niepełnosprawności – 27 zł

  Bilet rodzinny dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – 29,75 zł

  Bilet normalny dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – 35,70 zł

  Bilet dla dzieci poniżej 5 roku życia – 0,01 zł (bardzo prosimy o wybranie tej opcji; małym dzieciom przysługuje promocja, ale wpływają na frekwencję w grupie)

 8. Informujemy, że zgodnie z art. 38 pkt 12 Ustawy o prawach konsumenta, bilety zakupione w systemie on-line nie podlegają zwrotom.